Archiv pro štítek: zdravotní problémy

Jaké problémy lze HAP terapií řešit

HAP terapií se dá léčit opravdu hodně druhů potíží a pár si jich tu uvedeme.
Může všude tam, kde je nějaká bolest fyzická či psychická. Často to bývá i pohromadě.
Například různé fóbie – z hmyzu, plazů, zvířat, pavouků a další. Někdo má fóbii například z pavouků. Taková fobie může vzniknout, když jste v nějakém minulém životě umírali tzv. už pod drnem. Nemuselo to ani být nějaké cílené mučení, ale v dřívějších dobách neměli takové metody, aby se přesvědčili, že už jste opravdu mrtví a tak vznikla fóbie na základě traumatu.
Alergie – ať už jakákoliv, třeba na pyl. Mohli jste pomalu umírat v na rozkvetlé louce a nadýchali jste se přitom opravdu pylu z kytek.
Hodně potíží vzniká právě při úmrtí, kdy Vaše vědomí je zúžené, tudíž nemáte na zřeteli všechny informace o okolí a co se tam děje.
Klaustrofobie – toto může vzniknout situací, když jste někde v minulosti byli v malých prostorech třeba vězněni a Vám se tento pocit znovu připomíná, když se v nich dneska nacházíte. Nebo to také může být Vaše samotné narození, když jste byli v porodních cestách. Potíže, které se týkají velmi často vlastního narození jsou bolesti hlavy a migrény.
Různé psychické problémy např. deprese – tady je potřeba zpracovat veškeré pocity zvlášť. U depresí, úzkostí, bývá více pocitů a často jsou i ztělesněné. Bývá to časově náročnější, ale účinný. Tady stojí za zmínku i to, že poměrně často tu bývá vliv i přivtělených duší, např. schizofrenie.
Problémy s otěhotněním – může se za nimi ukázat, že jste někdy v nějaké minulosti přišli o děti a teď se vlastně podvědomě bojíte znova, tak pro jistotu nechcete otěhotnět.
Regrese hodně pomáhá při problémech se spaním, např. noční můry – někdy za takové drama v životě může přivtělená duše, co nedá spát a když ji odvedeme, tak to přestane.
Dají se zpracovávat i různé ztráty blízkých, potratů, ale i majetku. Když v současným životě nezvládáte rozchody či rozvody, často se ukáže, že v nějaké minulosti jste opravdu o tu osobu přišli a Vám se tím rozchodem připomněli pocity toho času. Takové skryté trauma bývá potrat a zpracovává se jako minulý život, protože to je opravdová ztráta. Někdy se i stává, že duše miminka je nadále v blízkosti matky a tak se odvádí zpět do světla. Stejně tak se i dělají ztráty na majetku.
Bolesti kloubů, kostí, artritida – pokud není v současném životě vyloženě úraz, tak se jde vždy do minulých životů, kde se najdou zdroje Vašich bolestí, opravdové pády, úrazy a zlomeniny.
Operace – v současném životě se při terapii zpracovávají stejně jako minulé životy i kvůli narkóze, která může mít vliv na další život. Ukazuje se, že pokud se taková operace zpracuje, tak vyléčení probíhá mnohem rychleji a nebývají žádné následky.
Astma , různé dýchací problémy – může mít opravdu hodně příčin, může to být a často bývá doprovodný jev u atopického ekzému, kdy jste někdy byli upáleni. Následkem dýchání kouře může vzniknout v dalším životě astma. Ale nemusí jít jen o upálení. Někdy se ukazuje i různá polití kyselinou, či život ve špinavém prostředí.
Svědění kůže a vlasů – Příčin může být opravdu mnoho a to platí u všech druhů potíží. To se vždycky objeví na sezeních, co konkretního to u Vás způsobuje.
Kvasinkové nemoci – poměrně špatně léčitelné klas. medicínou a často opakující se problémy. Bývá to spojené se sexem i v minulých životech. Patří k tomu jak promiskuita, tak i odmítaní sexu v současném životě. Bývá to propojené i s jinými psychickými problémy ohledně sexuality.
Různé vztahové problémy – ať už komplikovaný vztahy k rodině, nebo partnerovi či k vlastním dětem. To je hodně častý téma sezení a ukazuje se a následně zpracovává, co jste si kde spolu udělali. Někdy máte k lidem nepopsatelný pocit, a nevíte za co to uchopit. To se přesně ukáže v těch minulých životech, kde je to jádro těch pocitů.
Potíží je celá řada, které by se tu daly vyjmenovat, ale toto je malá část, co se dá řešit. Všechny uvedené příklady můžou mít jiné příčiny než je uvedeno. Ta pravá příčina Vašich potíží, se ukáže až na sezení.
Na závěr.
Možná teď na Vás HAP terapie, regrese působí jako takový zázrak, jak se všechno dá krásně řešit. Ano, je to opravdu úžasný „nástroj“ k pevnému psychickému i fyzickému zdraví a práci na vlastní karmě. Regresní terapie jako celek, ne jen Hlubinná Abreaktivní Psychoterapie má za sebou dlouhý vývoj. Jen pro zajímavost, jak jsem sama zjistila, při řešení svých vlastních strachů, existovala už mnohem dříve i několik miliard let zpět na jiné planetě a vesmíru. Tato terapie prostě přichází v naší době ve chvíli, kdy lidstvo na ní začíná být připravené a jakoby si ji už „zaslouží“, i když cestu má asi ještě dlouhou, než ji lidé budou plně akceptovat, chápat a stane se součástí medicíny.

Migréna – vlastní narození

 

Přichází za mnou klient. Mladý muž, kterého obtěžují migrény.

Co si pamatuju, mám je od dětství. Nejhorší to bylo okolo 17 až 19 let. Každý tři měsíce opravdu trpím.“migrena

Události, které nás dovedly k té hlavní. 

1)Jedu za kamarády, popíjím víno, bolí mne hlava, beru si prášek, nepomáhá to, volám taxi, jedu v něm, cítím nejistotu v žalůdku, je mi zle, jsem doma, zvracím, to je po prvé, hlava mi třeští, tlak, máma mi masíruje krk, jsem v posteli, jsem v nepřirozený poloze, krk mám zalomenej dozadu, mám pocit, že mám okolo sebe moc lidí, je ráno, jsem hrozně unavenej.

2)třepu se v autobuse, sedím na gauči, třeští mi hlava, masíruju si spánky, mám zakloněnou hlavu v křeči, nezabírá to, bolí to, spím, je ráno, v hlavě mám jakoby se mnou někdo třásl, cítím se bezmocně, dezorientovaně.

3)je mi asi 7 let, jsem v posteli, je noc, snažím se dostat hlavu pod polštář, pláču, jsem v nepřirozený poloze, máma přichází, něco mi dává, mamka mě utěšuje, hladí mne po hlavě, dělá mi to dobře.

Hlavní událost.

Mám deset dní, cítím se tu ve stresu a ve shonu, jako bych někam spěchal, vadí mi ten momentální stav, už to znám, dosahuju nějaký formy, jsem unavený, vnímám, že rostu, bolí to, „už, aby to bylo za mnou“, vím, že rostu, hlava mě třeští, říkám si proč, vím to, ale říkám si to.

Mám 3,4 týdny, vnímám, to jako samet, cítím vlhkost, jako bych se chtěl na sebe podívat, cítím tlak po těle.

Mám 5 měs., něco mne probudilo, něco se se mnou zhouplo, jsem zmatený, dezorientovaný, tlak, na hrudi, mám strach, že přijde další náraz, nepřišel. Vidím tmu, je mi těsno, teplo, jsem dezorientovaný, mám strach, pnutí v hlavě, jsem tu sám, asi to mamka vnímá, hladí bříško, je to příjemný, bolest odeznívá, tma je teď jiná, ležíme, hlavu mám jako po otřesu, mám potřebu to vyřešit, aby se to nevracelo, něco se stalo, nevim co, něco mne tlačí, šiju sebou, mám překřížený nohy, tlačí to, jako bych špatně dýchal, (oddychuje), nevim co se děje, mám strach, jsem dezorientovaný, cítím ruce na břiše, tlak na ramena, otáčím se, je to tu těsný, a zase to pnutí, na hlavu, na tělo, na všechno, hlavně ta hlava, vím, že se narodím, vím to.jsem hlavou dolů, ten tlak na hlavu, bolí to, ten tlak neustává, bolí to, ale uvědomuju si, že mi to má pomoct, mám unavený nohy, jsem unavenej, „už aby to bylo za mnou“ cítím krk ramena, mačká mne to, ze předu, ze zadu, sunu se, někdo mě drží, krk mne bolí, zima, visím za nohy, je to nepříjemný, špatně se mi dýchá, teď je to lepší, pomohlo mi to, že jsem visel,dýchám, cítím vlažnou vodu, jsem unavený, spím, jsem unavený, bolí mne ta hlava, jsem unaveny, někoho cítím, mám mlíko, chutná mi to, jsem unavený,

Mám pár dní, jsem doma, vidím se v akvárku, rybičky, to jsem ja,,, trochu mě to zaleklo, jsem ještě unavený, vidím svoje nohy, je mi rok, fascinujou mne, jsem šťastný, směju se.

Postupnýma průchodama se klient dostal do fáze až euforie, že je na světe.

Závěr: nebolí mne hlava, je to neuvěřitelný, něco ze mne spadlo, mám pocit, že mám prázdnou hlavu, je mi dobře. (Já vidím klienta, jak se usmívá a mám radost s ním)