ODVÁDĚNÍ DUŠÍ POMOCÍ METODY (HAP)

cestaExistuje spousta metod, kterými lidi odvádějí duše, nebo způsoby, které je spíše vyhánějí a protože mne se to moc nezamlouvá, dále rozepíši i proč, tak jsem rozhodla vám popsat (HAP) metodu, která je opravdu zpracuje a nasledně je odvedete do světla.
Nejdříve si představte duši, která se tu potuluje a skáče si po lidech, kde je jí zrovna dobře, nebo k někomu něco táhne. Způsobů a důvodu držení se tady, je mnohem více, ake to tu popisovat nebudu.
Máme tady třeba duši, která když přicházela o fyzické tělo byla smrtí překvapená, zaskočená, třeba i velice nemocná a náhle se octla mimo svoje tělo.
Co myslíte, že takto aberovaná duše zrovna cítí? Jestli si myslíte, že smrtí končí její utrpení, jste na velkém omylu. Toto bude nejspíš jedna z věcí, která mnohým nedochází a jednají tak, jako kdyby duše najednou po ztrátě svého těla, věděla o co jde. Ale duše, které neodcházejí do světla s andělem, ať už z jakéhokoliv důvodů se trápí dál. Kolíkrát ani neví, že nemá fyzické tělo a pobývají nadále tam kde umřeli. Nejdříve jim třeba přijde divný, že když na někoho mluví, že mu neodpovídají, ale tohle nebývá právě důvod uvědomění, aby do světla odešly. Taková to duše je aberovaná a má stejný myšlení a jednání jako s posledním fyzickým tělem. Čas nehraje roli a tak se takhle může potulovat a setrvávat i miliony let.
Hlubinnou abreaktivní psychoterapii se dá odvadět dobře, protože tý duši pomůžete zpracovat její problém úplně stejně jako člověka, který má fyzický tělo. A o tu jde. Neznám jinou metodu, která nachází a zpracovavá příčiny potíží a ještě v tak širokém spektru jako je tato metoda. S duší se dá říct, že je to rychlejší, protože jí nebrání fyzické tělo a vjemy z něj.
Na začátku tedy máte podezření, že okolo vás, nebo na vás je duše. Máme jich velké množství, ale většinou se neprojevujou jako duše, ale třeba změny nálad, zdravotní potíže a další. Někdy, duše na sebe upozorňují a vás napadne, to je nějaký divný. Stává se mi, že padaj zvláštně předměty, když se jich nikdo nedotkne, nebo se mi dějou nelogický věci, který se dříve neděly. A napadne mne, se mnou někdo je. Tyto myšlenky, nemusí být tak daleko od pravdy. Může vám to posílat váš anděl, kterej takhle většinou komunikuje. Někdy duše chce komunikovat a někdy vás jenom trápí. Zvlašť když vidí, že z toho máte strach, protože tomu nerozumíte a vídíte spíš démony a strašidla.
Takže máme tu duši a co dál. Já při práci s dušema, navážu jako první kontakt s sesvým andělem, kterého pokaždé prověřím. Nemyslete si, že to musí být anděl….
Navázat rozhovor. Zvařít oči a vnitřním zrakem nebo i jen citem jedeme okolo sebe a hledáme jakýkoliv změny. Fleky, čáry, tečky, nebo někdo uvidí přímo duše. Pokud je nenajdeme okolo, budem hledat na sobě. Je dost možný a celkem častý, že se schovávají, proto tomu dejte čas. Důležitý je, dávát na vnitřní pocit. Duši vídíme…
V praxi je to o tom, že musíte být pohotoví, pokládat otázky, myslet tak, aby jste tu duši umoudřili a dala vám svolení k vaší pomoci. Vždycky, za jakejkoliv okolností s nimi mluvte tak, aby cítili přátelství. Já mám výhodu, že i duše vidím s klientem.
Praxe:
(podívej se kolem sebe) klient, který je médium- za zády nejsem schopen nic vidět, nejde mi to.
(máš pocit, že ti v tom něco brání?) Ano. (on se ti snaží schovat…)
(dobře, pokračuj dál kde co vidíš) Ano. Na levé straně je nějaký flek. (hm dobře)
(podívej se dál za sebe znova) Nechce abych ho viděl, nevidím ho. (jak víš, že to nechce?) řekl mi to.(zeptej se ho, proč nechce abys ho viděl?) nemůže, nechce, brání mi v tom moje příslušnost ( a mluvit s námi může?) ano, (dobře, tak ať se nám neukazuje, ale budeme si povídat.) Ano. (jak dlouho je už u tebe?) 23let, (proc je u tebe?) abych nezapoměl. (na co, abys nezapoměl?) na to co se stalo v roce 1944. (ať se tam podívá) nechce, …… (dobře, zeptej se ho jestli ví, že teď nemá fyzický tělo.) neví, (ať se podívá o 500 let dřív, co tam byl?) rolník, (ať se podívá o 700 let dřív) žena, (o 1000 let dřív) malý kluk. (co si o tom myslí teď, když to takhle vidí.) je to nějaký divný., to jsou moje těla? Já teď nemám tělo. (když si to takhle uvědomil, nechtěl by zase být v těle?) Ano. (tak mu řekni, že mu můžem pomoci.) Ano chci pomoci. (dobře, je potřeba se podívat na to, kde přišel o poslední tělo, který měl, pomůžeme mu to zpracovat a pak se mu uleví.) mně se tam moc nechce. Najednou je tady další duše, – říká klient.( zeptej se jí jestli to týká) Ano týká. (jak se jí to týká?je to její kamarad?) Ano. (sleduje nás co tady děláme?) Ano (líbí se mu to?) Ano, (chtěl by taky pomoci?) Ano. (dobře, tak ať se s námi podívá, kde přišel o poslední fyzické tělo.) Ano.

Ted se tady budou odvijet dva priběhy dvou duši, který měli nakonec stejnej přiběh a figurovali v něm spolu.Každá si to bude procházet zvlášť. Toto se stává, že když odvádíte jednu, přijdou i další, kterých se to týká, nebo je to zaujme, protože jsou v okolí, nebo naše konání k ní doletí tak rychle, že přijdou. Rovný sobě rovného si hledá. Což je dobře. Většinou už pak chtějí spolupracovat a většinou chápou o co jde, protože to vidí. Ale pravidlem to taky není. Někdy podobným způsobem musíte duši provézt, aby jí to došlo. Duším regrese trvá podstatně míň než času to procházení a rychle jím to dochází.

(HAP) – Ležím na stole, a operujou mne, umírám, (jak se ti to procházelo, co ti tam vadí?) bolí mne to, on to přeříz.(jdi znovu na začátek a projdi to) je to ve válce, nechci být operovaný, zemřel jsem, jsem nad tělem a putuji po lidech. Vidím sebe- říká klient. Já jsem ten co je operoval a pak zemřeli, proto jsou u mne.
Takhle to s dušema procházím a pak je poprosím, aby si to ještě procházeli sami a pak počkali a nikam sami hlavně neodcházeli. Já mezitím zpracovávám s klientem událost, proč jsou u něj tyto duše.
(HAP) – Jsme venku, sedíme a kouříme z nervozity. Za chvíli jdem dovnitř, nikomu se nechce, a zase nám tam přinesli papaláše. Operovat bude ten nejlepší a my budem asistovat. Hlavní operující říká ať vystřídám operujícího, chvíli tam přikládám nějaké svorky, pak mně prosí, abych něco podvázal, rychle se tvoří otok, křičí na mne abych, abych rychle uvolnil otok, trvá to pak vteřinu, lehce do něj říznu, dostává nízký tlak, tak jsem to nakonec vyřešil. Cítím stažení žalůdku, a nohy, bouřlivě tam diskutují o všem možným, ale ten můj major se na mne pořád dívá, kdyby to bylo správně zasvorkovaný, tak by se to nestalo. Doktořina skončila, hlavní lékař se jde napít, a major přichází ke mne. Kdyby to nebyla tahleta osoba, bylo by to dobrý. Opouštíme spolu místnost, jdeme ven, na náměstí do budovy, sedím tam sám, pak pro mne přijde nějaký ucho, vyvede mne ven, čeká tam náklaďák. Major říká dopadlo to nejlíp, jak mohlo. Sedám do auta, odjíždíme, nemám svoje věci, nejdříve do lágru, převlíknou nás, velitel čte rozkaz, nová brigáda trestného praporu, pak nasedám do vlaku, odjíždíme, bitva za bitvou, jatka, žádná doktořina, už nevěřím v boha, všude krev, řežu a řežu, krev, s těma lidma vůbec už necítím, dostávám nějakou frčku, docela vysokou, valka skončila, teď je mi 74let, umírám na infarkt, vidím světlo, jsem ve světle.

Takto jsme zpracovali klienta a po té jsme pokračovali s dušema.
(zeptej se, jak se teď cítí oba?) dobře. (ještě jim tam něco vadí?) ne a už se oba ukázali, smějí se na mne. (můžete si navzájem odpustit?) Ano. (tak to udělejte.) odpuštěno. Klient si s něma ještě soukromě něco povída, dala jsem jim čas.
(chtěli byste jít do světla?) ano, už jsem tu marnil dost času. (krátce se pomodlete a poproste každej sám za sebe o svý anděly.až k nim přijdou řekni mi.)(já zavírám oči a koukám také.) jsou tady. (popros anděly jestli by mohli k sobě) Ano, jdou k sobě. Teď navedu klienta, aby si nechal seslat paprsek světla na hlavu a skrz sdce na ně posvítil.( ja to mezitim dělám taky) (zeptej se jich jestli jim vadí, že je prověřujeme.) nevadí, je to v pořádku, takhle to má být. (a co to dělá) zaří to ještě víc.)( ja to vidím taky tak. A cítím to dobře.) Přesvědčeli jsme se tedy o pravosti andělů a omlováme se jim, na to se usmívají a pak se jich ptám, zda pro duše (můžeme ještě něco udělat). Ne vše je v pořádku. (Sledujeme jak andělé doprovází duše do světla.) Jsou nahoře. (vyšli nahoru myšlenku, jak se tam cítí?) dobře, je tu krásně, líbí se mi tu.
(tak jim ještě za nás oba poděkuj, jak andělům, tak duším.) Ano.
(vrať se sem a otevři si oči.)
(jak se cítíš?) Skvěle, moc děkuji. Je to neuvěřitelný.

Přeji si, aby mnozí pochopili z tohoto članku, jak je důležité odvádění a způsob jakým se to dělá.
Pokud jsou k tomu nějaké dotazy, ráda je zodpovím, protože je dulezite toto vědět. Z praxe a né jen moji, se děje to, že pokud duši necháte jít kamkoliv a s kým koliv může se stát, že na ní „za rohem“ čeká někdo kdo ji odchytí a bude ji dál mást. Proto vyhánět čímkoliv, ať už bylinami, tyčinkami, je nejen neefektivní, ale pro ni nebezpečné. Kolikrát ty duše ani nevědí, že mohou jít do světla, jak jsou aberované. Může se to týkat zvlášť nevěřících lidí. V takovém případě je dobré duši ukázat pomocí vašeho anděla co je to světlo. A taky zároveň neodevedete duši, která nemá zpracovaný důvod proč tu je. Nezapomeňte, že duše většinou nemá pojem o tom že vůbec zemřela, jen ji něco trápí. Jsou i duše, které vědí a jsou „chytré“, ale to už jsou jiné případy a jde se na ně jinak.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *