VLIV MAGIE NA SOUČASNÝ ŽIVOT- Zasvěcení.

Mám pocit, že mne něco svazuje, možná někdo, v partnerství mám pocit, že nemám svobodnou volbu, nemůžu s tím nic udělat.
Regrese:mag
(jděte k události kde máte pocit, že jste svázaná, kde máte pocit, že nemáte vlastní vůli v partnerství)
Už teď je mi zle, miliardy let zpět, úplně jinde, v jiným vesmíru.
Jsme v bílým, je nás tam více, jsem v jeskyni, je tu vedro, dusno, není jiný východisko, jdeme tam z přesvědčení, zachraňujeme naše duše, nemám strach, bolí mne hlava, cítím přetlak, vztupuju tam, černá mi zaplavuje všechno, svazujou mi ruce lanem, vzívaj jeho jméno AZRAEL, naháněj nám strach, odevzdávám svoje tělo, mám naučenej slib, všichni si můžou dělat s našimi těly co chtěj. Na důkaz toho dám ruku, kápnu krví do vody, to pálí, ta ruka se mi třese, je mi horko, chybí mi energie, nelíbí se mi to, podpíraj mne za ruce, odváděj do místnosti, je tam chladno, nelíbí se mi to, je tam pomalovanej chlap, chce důkaz, že mu dám tělo- myslím na rodinu, mám třes v hrudi, mám tíhu, nechala jsem se zaháčkovat, mám pocit nevěry, lehá si na mne, je odpornej, jsem spocená, bolí mne hlava jak po opici, baví ho jeho práce, proběhne sex s ním a je mi na blinkání, (krká), fuj, žalůdek, hlava, nohy, vzkaz předává, vím kam mám jít, další procedůra, že zvládneme psychickou bolest, mám smíšený pocity, třesu se, přivážou mne, jsem zesláblá, slyším hučení jeho jména, bičujou nás, přes hruď do kříže, fyzicky každá část mu patří. Myslím, že mne někdo ze zadu to, ted v různých polohách, je to hnusný, bolí mne břicho, jsem v transu, nemůžu si vybavit jeho jméno, bolí mne uši.(vliv duší ze zasvěcení při regresi, snaží se do toho zasahovat), svědí mě tělo, ztrácím vědomí, jsem venku, nechce se mi zpátky, polejvají mne studenou vodou, mám pocit, že jsem z jeskyně venku, (kde máš svoje tělo?) v jeskyni, fuuj oni mne jedí, já chci zpět svoje tělo, je to odporný. Pořád vzívaj jeho jméno. Teď jsem v lese, dlouho, bojím se jít k rodině, jsem špinavá, přichází andělé, nejsem hodna nikoho dobrého, abych ho nepošpinila. Odvracím se od nadělů a jdu od nich, v prostoru jsou různé skřeky, je tu husto, jako nějakej thér, já to tam nevydržím, nejsem ale nikoho hodna, jako kdyby mne pokřivili, chtějí nás smíchat, jsem jejich otrok, dlouho to trvalo, prosím o pomoc, jsem ve světle, zbytečně jsem se zaháčkovala, dostávám se do pořádku, mám tíhu na hrudníku, provází mne to do teď, dala jsem slib druhý straně.
(další průchody)
(existuje časnější počátek události?) Ano, jedou naší vesnicí černí jezdci, na černých koních, hlásají konec světa, já mám strach o rodinu, mám pocit, že jsem konec světa už zažila, musím jim pomoci, mám pocit, že jsem vybraná, radši umřu aby oni žili, udělám proto všechno abych je zachránila, jdu tam a tam mám dát první dar- všechny věci, pak jim dávám ruku, kape krev, daruji jim krev, mám přiznávat Azraeli, svazujou mi a říkám, Odevzdávám svoji vůli, děj se vůle Azraelova, odevzdávám svoji vůli a svobodu, protože svoboda je v tobě, nechť jsem tvým nástrojem, celý tělo ti dávám, je tvoje. Jsem mimo, bolí mne na hrudi, (brečí) cítím, jak mi mizí ochrana boží. Mám jít do první místnosti, vzívá azraela ať vztoupí do něj, sex, nelíbí se mi to, jdu do druhy místnosti, mám slabost, bičujou nás, každou část tvého těla, se ti odevzdávám, omdlévám, sestro prošla jsi druhou zkouškou, jdu do další místnosti, klekám si, chci záchranu ne,, mám hlavu jak ve svěráku, chce se mi zvracet, zlomil mi vaz, svaluji se, jsem udušená, někdo mne varuje, vidím světlo, dala jsem slib, jdu do mixéru, je tam tmavo hnědo, černo, asfalt, jsem v kouli, dlouho, ted už tam nechci být, může mi někdo poradit?, otevírá se to, jdu do světla, jsem nahoře, víra je největší opora, ublížila jsem svýmu tělu, je to krásny.
(proběhlo ještě spousta průchodů, než jsme se dostali k tomuto závěru.)
Z hrudníku mi vede černej kabel, napojení a já jsem jeden z korálků na něm,
„Ruším slib který jsem dala tady a teď “
Šňůrka slábne, světlá a odhořívá ode mne pryč. Mám sílu v rukou, mám nadšení, že nejsem už svázaná, a skála je jen skalou, temnota zmizela.
Mám radost, zaplavuje mne klid, uvolnění, radost, dojetí, anděl je také šťastný, už budu hodná dědečku.:-)(usmívá se)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *