Vaše příběhy a dotazy

31 komentářů u „Vaše příběhy a dotazy

 1. Lucie Honcova

  Dobrý den.Mám kamarada,který se bojí navázat vážný vztah.Prožil si těžké chvíle.Zemřela mu jeho žena,byla velmi mladá.Po několika letech měl vážný vztah a zena ho opustila kvůli bývalému muži.Uzavrel se do sebe.Chci se zeptat,jestli je možné mu pomoct jako médium,aniž by o tom věděl? Dekuji

  1. Petra Zlatohlávková Autor příspěvku

   Dobrý den, taková pomoc není vhodná. Je tu více věcí. První je, že když o tom člověk ani neví, je to nemorální… Dotyčný musí o tom vědět a musí to sám chtít. Druhá je ta, že přes médium je to vhodné ve chvílích, kdy s ním nejde pracovat z nějakých důvodů. Např., když je v komatu, nebo pod vlivem silných léků, nebo je to malý dítě s kterým se nedomluvím. Je tím myšlen opravdu vážný důvod. Ve Vaší situaci navrhuji, aby jste kamarádovi řekla o této možnosti terapie a on sám pak případně zkusil.

  2. Jiřina Pecharová

   Dobrý den, mám obrovský problém, se kterým bych od Vás potřebovala radu, popřípadě pomoc. Letošní rok 13.2.2018 nám náhle na selhání srdce zemřel náš jediný 40 letý syn. Nemůžeme se s tím stále vyrovnat, pláčeme, myslíme na něj a já na něj stále čekám že přijde domů, že mi zavolá. Vůbec jsme nepochopili proč se to stalo, nemocen nebyl a celému tomu nerozumíme. Byla to absolutně nečekaná rána z nebe. Byl rovněž otcem dvou chlapců ve věku 10 a 8 let. S matkou chlapců si moc nerozuměli, rozešli se. Starší vnuk rovněž často pláče a vzpomíná. S tímto svým problémem jsem se svěřila jedné známé psycholožce, která mi doporučila na tuto hroznou situaci regresní terapii. Přečetla jsem o této terapii mnoho článků, zrovna tak o odchodu duše domů a o reinkarnaci a stále si dávám otázky co jsem komu udělala, že si vzal Pán Bůh jeho a ne třeba mne a za co vlastně trpím. Je to šílená hrůza. Povídám si s ním, zdá se mi o něm a někdy mám pocit, že je doma. Chci se zeptat, zda.li je možné přijít na to proč se to stalo a zda-li je náš syn ještě s námi, či již někam odešel ? Děkuji Vám za odpověď

   1. Petra Zlatohlávková Autor příspěvku

    Dobrý den, dá se přijít na to, kde Váš syn je a pokud není tam kde má být, můžeme mu pomoci. Také touto terapií můžeme pomoci Vám se s tím vyrovnat. Když je to náhlé, tak je docela možné, že jste si nestihli říci všechno, co jste chtěli a to Vám bude taky umožněno. V rámci možností, můžeme pomoci i celé rodině. Budete li mít zájem, zavolejte mi prosím na telefon. Budu se těšit Petra.

 2. Jarka H.

  Dobrý den,
  pořádáte „sezení“ i ve Strakonicích? A lze během jedné návštěvy řešit i dva problémy?
  Děkuji, Jarka

  1. Petra Zlatohlávková Autor příspěvku

   Dobrý den, zatím ve Strakonicích ještě nepůsobím, ale určitě v budoucnosti plánuji přesun. Momentálně nejsem schopna říci, kdy to bude.
   Záleží na tom, jak se ty problémy k sobě váží, ale z pravidla vybereme jedno téma a po něm jdeme tam, kam je potřeba. Z časových i jiných důvodů bych nedoporučila řešit dvě věci najednou, ale někdy se stává, že se ty problémy k sobě opravdu svezou v jedné události. Záruka tam ale opravdu není.

 3. Jaroslava Klímová

  Dobrý den,
  Mám dvě děti, ale už od ranného mládí, uz jako dítě, které vydrží celou noc suché, mne trapilo noční pomočování, skoro do 12. let, pak v době dospívání samé záněty a cystVše elektro léčby, mentruace byla silně bolestivá. A potom se mi narodila dcera. Vse se zklidnilo, az náhle mi pradkla cysta o které jsem nemela tušení. Po gynekologickém zákroku mi pan doktor sdelil, že na levé straně nemám žádný vaječník a ani tam nikdy nebyl. Na pravé straně mi nechal jen maličký kousek a to z důvodu tvorby hormonů, nikoliv jako reprodukční orgán. I pres tuto diagnózu mam syna. Dali by se zjistit, proč mně provázely takové obtíže a i přes to všechno jsem neměla žádné problémy s početím. Za to jsem ráda… Samozřejmě. Děkuji

  1. Petra Zlatohlávková Autor příspěvku

   Dobrý den, je krásné, že Vám nakonec bylo přáno a máte syna 🙂
   Teoreticky to jde zjistit, proč jste si musela projít tím vším. Otz., zní proč se tím zabývat dnes, když vše se už uklidnilo… Pokud máte dneska nějaké potíže, určitě se na nich dá pracovat. Budete-li chtít termín sezení, poprosím Vás o zavolání na telefon. Děkuji.

 4. Irena Nováková

  Dobrý den,
  z hodnocení na Vašich stránkách jsem si přečetla, že by bylo možné mi pomoci s migrénami. Mohla bych se u Vás na terapii objednat v Praze?
  Děkuji Vám předem za odpověď.
  Irena

 5. Katka

  Dobrý deň, myslíte, že by terapia dokázala pomôcť aj so žiarlivosťou a celkovým napätím vo vzťahu, ktoré tým vytváram? Ďakujem.

  1. Petra Zlatohlávková Autor příspěvku

   Dobrý den, ano mohla by pomoci. Otázka zní, jaky je vlastně důvod k žárlení… Zpracovávají se pak ty události, které Vás nutí žárlit. Napětí ve vztahu, může s tím souviset a nemusí. Taky se na to dá kouknout. 🙂

 6. Vendula Machanská

  Dobrý den, paní Zlatohlávková,

  velice ráda bych se objednala na regresní terapii do Prahy. Četla jsem článek v Instinktu a zjistila jsem, že to je přesně to, co už dlouho podvědomě hledám, a mohlo by mi opravdu pomoct.
  Velmi prosím o kontakt, mám skutečně vážný zájem.

  Vendula Machanská

  1. Petra Zlatohlávková Autor příspěvku

   Dobrý den, kontakt na mne je v podsložce „Váš terapeut“ Ale napíši Vám ho i sem. Tel. 731 02 66 00
   Objednání termínu upřednostňuji po telefonu. Děkuji 🙂

 7. Jiřina Brejchová

  Dobrý den, je možné pomocí regresivní terapie odstranit červenání pleti v obličeji – dekoltu a problémovou pleť-praskající žilky? Děkuji. Jiřina B.

  1. Petra Zlatohlávková Autor příspěvku

   Dobrý den, ano dá. Předpokládám, že se Vám tvoří červené fleky na pleti v nějakých situacích, nebo psychických stavech, kdy se nějak cítíte. Nebo i myšlenky, když se koukáte do zrcadla. Tyto myšlenky a pocity by nám pomohly jít k události, kde je zdroj Vašich potíží. Samozřejmě to může být i trochu jinak, ale to je právě individuální.

 8. Eva

  Dobrý den,
  zajímalo by mne, jestli mohu k vám na sezení i v případě, že jsem těhotná. Neuškodí mi to spíše?
  Děkuji za odpověď.
  Eva

  1. Petra Zlatohlávková Autor příspěvku

   V případě těhotenství záleží v jakém stupni těhotenství už jste a jak to těhotenství snášíte vy sama. Pokud je to na začátku a je Vám dobře, (různý nevolnosti) dalo by se sezení ještě podstoupit. Pokud už jste ve vyšším stupni těhotenství, tak regresi přímo s Vámi nedoporučuji. Jde o to, že to miminko by mohlo cítit, to co procházíte v události vy sama. Pokud je terapie nutná, což je individuální, tak se dá přistoupit k práci přes medium, tedy přes někoho kdo Vás „zastoupí“.

 9. Dana Pecková

  Dobrý den, ráda bych věděla, zda mi může regresivní therapie pomoci s mým celoživotním trápením
  s nadváhou.
  Moc děkuji
  Dana

  1. Petra Zlatohlávková Autor příspěvku

   Dobrý den, ano může pomoci. 🙂 Samozřejmě příčiny u každého člověka jsou jiné, ale pravidlo „přibírá se po jídle“ platí. Otázka zní, co stojí zatím, že jíte, nebo špatně jíte. Někdo si dělá dobře od smutku, někdo zajídá stres, někdo nedokáže přestat jíst dokud talíř není prázdný. Nebo jsou tam i všechny pocity najednou. Dalo by se toho napsat samozřejmě spoustu a je to individuální. Na základě těch pocitů se pak jde do minulosti a zpracovávají se události.

 10. Taťána Kravčenková

  Dobrý den, je možné regresní terapií odstranit fóbie? Mám už od čtyř let fóbii z vody a moc by mě zajímalo,zda by mi to mohlo pomoci.
  Děkuji, Kravčenková

  1. Petra Zlatohlávková Autor příspěvku

   Dobrý den, ano, fobie se celkově daří velmi dobře odstranit. Nebudu tady radši psát co všechno může fobie z vody vyvolat, aby Vám při čtení nebylo třeba nevolno. Bude se to každopádně týkat vody a zážitky s ní spojené. 🙂

 11. Renáta

  Dobrý den, je možné regresivní terapií odstranit také závislosti jako alkohol, kouření, drogy? Děkuji, Bauerová

  1. Petra Zlatohlávková Autor příspěvku

   Dobrý den, ano je možné regresní terapií pracovat na závislostech. Na prvním sezení je potřeba odvézt duše, které tomu velmi napomáhají. Dále se může ta závislost zmírnit, ale pořád je potřeba pracovat na událostech, které k ní vedou. Za každou závislostí stojí nějaké pocity, proč potom ten člověk sahá a ty jsou z nějakých traumat z minulosti…. Každá ta závislost je trochu jiná. Jiný to je s alkoholem, jiný to je marihuanou, jiný to je s cigaretama atd. Je také hodně individuální jak se s každým člověkem pracuje. S někým to jde pomalu, s někým rychleji a s někým to nejde vůbec, protože proces vybavování a uvědomování si, je těmi drogami tak narušen, že to prostě nejde. Tady se dá pak přistoupit jiný spolupráci, a to tzv. přes médium. Někdo, kdo vás zastoupí na sezení a pracuje se na vás s ním. Ale toto je všechno individuální a je potřeba to všechno nejdřív zjistit. Ze zkušenosti mohu potvrdit, že dopředu se to odhadnout moc dobře nedá. Vždycky je ale lepší, když se pracuje přímo s vámi.

 12. Denisa M.

  Byla jsem na třech sezeních, původně jsem nešla s ničím konkrétním, ale s papírem „problémů“ s tím, že se o tom pobavíme a na něčem začneme pracovat. Po prvním sezením nic moc, řešily jsme, že regrese ani taková nejde, protože nejsem ve svým těle, po odchodu mi bylo ještě hůř, než jsem tam šla, ale po pár dnech se to srovnalo a byl obrat. 🙂 To jsem byla už objednaná na druhé sezení a navázaly jsme na problém, že nechci být v těle… Nějakým způsobem mě tam paní Petra nasoukala a odcházela jsem taková lehčí, plná energie… Už ten den to byl obrat o 180 °, nikdy bych nevěřila, že můžu mít z ničeho nic tolik energie a všímat si tolika věcí, který jsem dřív neviděla a ono vlastně stačilo „jen“ být v těle. Na třetím sezení jsme řešily odpoutání se od bývalého vztahu, ty průchody byly hrozně silný, dostávaly jsme se až do minulých životů. Zase jsem odcházela lehčí, svobodnější a plná energie.

  Paní Petra mi pomohla víc, než bych si od toho kdy slibovala. Je příjemná, dost jsme si povídaly, opravdu vyslechla a moc mi pomohla. Můžu jen doporučit všem, kteří mají strach z negativních recenzí.. Paní Petra Vás nenechá odejít, dokud to není úplně zpracované. Některý průchody jsou těžký a plný emocí, ale stojí to za to si to projít a nechat se vést a „vyčistit“ to. Moc děkuji.

 13. Kristyna

  S Petrou jsem absolvovala dve sezeni a uz po prvnim byla patrna zmena. Resily jsme spolu nezajem muzu a hned ze zacatku jsme narazily a zpracovaly moje trauma zneuzivani. Citila jsem velkou ulevu ale presto posun s muzi temer nebyl..pozvali me na rande ale zadny dalsi kontakt nepokracoval. Po druhem sezeni a odvedeni duse jakoby ze me spadly okovy a behem nekolika dnu jsem potkala sveho soucasneho pritele. Petra mi opravdu pomohla, je to profesionalka na svem miste. Zivot se mi opravdu promenil a jsem stastna, ze jsem nasla odvahu regresni terapii podstoupit a zpracovala udalost prave se slecnou Petrou. Vrele doporucuji..a dekuji

  1. Petra Zlatohlávková Autor příspěvku

   Kristýnko, já jsem moc šťastná, že jste ke mne dorazila a mohly jsme to zpracovat. Mám radost, že se vám daří…
   Když si vzpomenu na vaší větu, „nevěřím, že by mi to bylo někdy úplně jedno“ Tak o to větší mám radost.

 14. Zuzana

  Pěkný den, ráda bych tady taky napsala svou zkušenost. Na regresní terapii jsem chtěla jít už dávno, ale vždycky jsem se nechala někým odradit, že prý to je hodně nebezpečné, že mi to může ublížit a tak. Až letos, kdy se v mém životě odehrály nějaké změny, zvraty, jsem se odhodlala, že půjdu. Hledala jsem na internetu nějakého terapeuta, ale nikdo mi nepadl do oka. Až jsem na facebooku našla Petru Zlatohlávkovou a věděla jsem, že mám jít k ní. Domluvila jsem si s ní schůzku, sedla na vlak a jela jsem k ní 400 km. A můžu říct, že to v tomhle roce byla jedna z nejlepších věcí, kteté jsem mohla udělat. První sezení bylo pro mě hodně silné. Když o tom teď přemýšlím, tak mě k tomu napadá jen jedno slovo – osvobození. Ten pocit, když jsem pak šla na vlak zpátky domů a šlo se mi tak lehce, jak ještě nikdy, je nepopsatelný. V práci se mě kolegyně po prvním sezení ptala, co se mi stalo, že jsem jiná, že mám zase veselé oči…. Petra mi pomohla zbavit se migrény, přestala jsem díky ní na sebe tlačit a začala jsem odpočívat, spojily se mi některé věci z minulého a současného života, které se u mě opakují a pochopila jsem, že je na mě, abych to změnila. Je toho ještě víc, člověk by nevěřil, co vše může na dvou sezeních, na kterých jsem u Petry zatím byla, vyřešit. Určitě můžu regresní terapii u Petry Zlatohlávkové všem jen doporučit, protože jak psala paní přede mnou, Petra je člověk na svém místě a je na ní vidět, že jí jde o člověka a o to, aby mu pomohla vyřešit to, co ho trápí.. Petro moc Vám děkuji za pomoc, jsem ráda, že jsem k Vám našla cestu a těším se na další sezení u Vás.

 15. Mirka

  U slečny Petry jsem byla zatím jen jednou a i po tomto sezení mi velmi pomohla. Do té doby mě trápily noční děsy přes 11 let. Po naší schůzce úplně vymizely a od té doby se cítím odlehčená, svobodná a volná.
  Něco málo jsem o regresivní therapii věděla, ale neměla jsem tušení, jak probíhá, tudíž jsem byla lehce nervozní a měla jsem pochybnosti, zda účinkuje, ale po zkušenosti se slečnou pochybnosti zmizely a spím úplně bez problémů. Petru doporučuji, protože podle vlastní zkušenosti patří mezi odborníky v tom, co dělají, a kteří své práci rozumí!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *