RECENZE A DOTAZY

Chtěli byste se na něco zeptat, nebo byste rádi napsali veřejně svůj názor, či zážitek se mnou? Tady je pro to prostor.

18 komentářů u „RECENZE A DOTAZY

 1. Andrea Matějček

  Krásný den Petro,
  na doporučení kamarádky která u Vás byla na regresi a velice jste ji pomohla jsem se rozhodla Vás kontaktovat ale marně.
  Myslíte že Vás mohu poprosit o zpětnou vazbu?

  Přeji krásné dny.

  Andrea Matějček

 2. Regrese v těhotenství

  Dobrý den Petro, mohu absolvovat Regresni terapii v těhotenství? Rada bych vyřešila něco, co mě trápí teď, ale nevím, jestli tím neublížím miminku, přeci jen je to dost náročné i tak.
  Dekuji za odpověď.
  R.

  1. Petra Zlatohlávková Autor příspěvku

   Dobrý den, celkově se dá říci, že regrese v těhotenství není vhodná. Jde o to, že by Vaše miminko mohlo vnímat Vaše pocity při sezení.
   Taky záleží na tom, v jakém měsíci jste a jaký máte průběh toho těhotenství. Jestli mohu poprosit, zavolejte mi a další informace si můžeme říci po telefonu. Děkuji Petra Zlat. tel.: 731 02 66 00

 3. Dobrý den, myslíte že by bylo možné podívat se i na mého ročního syna, skrze mě. Narodil se s mnohačetnými VVV a jsme v genetickém řízení pro podezření na nějaký genetický syndrom. Já tuhle situaci nezvládám moc dobře. V noci ho musím dokrmovat sondou protože jí strašně málo a váží pouze 7kg. Já sama mívám návaly zimy, občas mě pobolívají záda a za krkem, poslední dobou mám pocit jak kdybych žila v bublině, jakobych nedokázala nic opravdu prožívat, jsem pořád unavená a bez života. Nejsem si jistá jestli to vše nesouvisí s mými psychickýchmi problémy skrze zdravotní stav mého syna. Je vhodné, abych se pouštěla do něčeho takového „když nemůžu najít sama sebe“. Nejsem spíš adept na návštěvu psychiatra? Děkuji za odpověď

  1. Petra Zlatohlávková Autor příspěvku

   Dobrý den, v případě Vašeho syna by bylo i žádoucí se na to podívat přes Vás. Nebylo by ani špatný podívat se na Vaše problémy. Může to spolu souviset a nemusí. Konkrétní postup jak bychom pracovaly, jestli nejdříve na Vás, nebo na synovi bych ráda probrala osobně, až se dovím více informací. Určitě si ale myslím, že se Vaší situaci dá pomoci. 🙂 Budu se těšit na telefonát.

 4. Terka

  Každý člověk má problémy a to ať už zdravotní, psychické a nebo jen nějakou životní nepohodu. Důležité je pochopit proč se nám co děje, proč máme různé bolesti, myšlenky či problémy. Pro každého je to jiná věc, která ho trápí více či méně než jiného. Kdo se rozhodne věci řešit, vždycky se mu uleví.

  Petru doporučuji z vlastní zkušenosti. Regresní terapie (a odvádění duší) dokáže pomoci od mnohým problémů a pomůže pochopit mnoho ze života. Recenzi píši až po nějaké době, kdy jsem se se svým největším životním problémem (v tuto chvíli) setkala tváří v tvář a musím říci, že to, co mi dělalo problém byť tím, že jsem si na člověka a situace vzpomněla, úplně vymizelo. Že Petra pomohla víc než jsem si zpočátku myslela se ukázalo za nějaký čas. Dokážete stát proti tomu, co Vás ničilo, ubližovalo a necítíte nic. Netrápí Vás to, neubližuje vám cokoliv co se stane a co přijde.

  Po terapii byla velice brzy znát úleva po psychické i zdravotní stránce, úleva související se změnou postoje a toho, že „problém“ už na Vás nemůže nastala po nějakém čase. Nic nejde ihned, ale život se mění.

  Nebojte se vyzkoušet terapii 🙂 není to žádná ostuda. Doporučuji přímo Petru. Přístup bez divadla, bez výsměchu, přístup plný pochopení a snaha pomoci. Nebojte se, že se o Vás bude někde mluvit, takto to nefunguje 🙂 Soukromí zaručeno!

 5. Ivana Vaňatová

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné vyléčit schizofrenii u mé dcery Petry, nar. 21.11.1981, nebo aby se nemoc nezhoršovala ataky. Děkuji Ivana Vaňatová

  1. Petra Zlatohlávková Autor příspěvku

   Dobrý den, děkuji Vám za dotaz. Odpovím Vám všeobecně, neboli i když diagnóza je stejná, tak tyto potíže mají různé příčiny. Určitě se na tom dá zapracovat. Záleží na více věcech. Jestli Vaše dcera bere nějaké léky a taky jaký množství. Někdy se stává, že člověk pod jejich vlivem s ním nejde pracovat a pak by se mohlo přistoupit k terapii přes médium, třeba přes Vás. Toto je ale opravdu individuální a bylo by lepší se telefonicky spojit, abychom to mohly probrat přímo na míru. Z pravidla u schizofrenie bývají duše, s kterými má Vaše dcera nevyřízené účty z minulosti a k tomu jí „rozehrávají“ v činnost minulé životy.

 6. Zuzana

  Paní Zlatohlávkovou mohu jedině doporučit. Je milá, šikovná a nejlepším průvodcem regresivní terapie. Změnila mi v život v tom nejpozitivnějším slova smyslu. Po každém sezení cítím neskutečnou úlevu psychicky i fyzicky a to, na čem by člověk bez regresivní terapie pracoval léta, je mnohdy otázkou jednoho sezení. Byla jsem před operací děložního čípku a díky paní Zlatohlávkové a její terapii 15 dní před posledním předoperačním vyšetření jsem neměla ve výsledku žádný nález. Lékaři mi řekli, že je to zázrak, že nechápou co se stalo. Jsem jí velmi za vše vděčná.

  Díky moc za vše,

  Zuzka

 7. Iva

  Dobrý den, Paní Zlatohlávková,
  mohu Vás poprosit o přímý kontakt na Ing. Andreje Dragomireckého.
  Bydlím mimo Českou Republiku a mám velký zájem se s ním setkat. Ráda bych se s ním domluvila, kdy by to bylo možné uskutečnit.
  Musím všedlouhodobě plánovat.
  Věřím, že mi budete moci pomoci.

  S díky,
  I. P.

 8. Veronika

  S Petrou jsem absolvovala nespočet regresí, jelikož na sobě aktivně pracuji, vždy mi po nich bylo lépe nebo jsem něco zásadního pochopila ve svém životě. Jsem ráda, že ji mám ;). Ve své práci je velmi dobrá a pečlivá, proto ji mohu doporučit a věřím, že vám pomůže podobně jako mně. 🙂

 9. Andrea Mařanová

  K paní Zlatohlávkové jsem se dostala úplnou náhodou a dodnes to považuji v podstatě za zázrak! 12 let jsem trpěla silnou alergií na všechny druhy mouky, takže můj jídelníček a bohužel i život byl velmi omezený. Lékaři mi tvrdili, že vše se bude jen horšit! Po jediné návštěvě u paní Petry mohu jíst cokoli! Okamžitě jsem si nechala v immunologickém ústavu, kam jsem pravidelně docházela pro hromady léků, udělat testy a všechny byli negativní!! I můj lékař hovořil o něčem mezi nebem a zemí. V tutéž dobu, kdy jsem navštívila paní Petru mi bohužel zemřel tatínek a já díky ní, měla možnost se s ním rozloučit a odvést ho do světla a krásna- neopakovatelný zážitek.
  Ještě jednou moc děkuji

 10. Monika

  Na konci března letošního roku jsem byla na terapii s problémem s otěhotněním a velkou cystou na vaječníku. Měla jsem mimo jiné i menší psychické potíže, problémy se zády i se studenými nohami 😁
  Od té doby, co jsem u slečny Zlatohlávkové byla, mě nebolí záda, nestudí tolik nohy, jsem absolutně vyrovnaná a co je nejlepší, čekáme miminko. 😊
  Tímto bych jí chtěla moc a moc poděkovat.

  2 týdny po terapii nebyla po cystě ani památka (doktor nevěřil vlastním očím) a další týden nebo dva na to, jsem otěhotněla. Nebyl by den, kdy bych na svůj zážitek z terapie-minulého života nevzpomínala a neděkovala. Stále se cítím vyrovnaná a klidná…navíc teď absolutně šťastná.
  Takže ještě jednou děkuji. Byl to skvělý zážitek se skvělou terapeutkou ještě skvělejším výsledkem 😊

  Děkuji, jste skvělá 🙂
  Monika

 11. Míša

  Se slečnou Petrou pracuju už půl roku. Šla jsem k ní s diagnózou panických atak a užívala jsem antidepresiva. Hned po prvním sezení, když jsme přišly na to, že za panickou atakou je úmrtí mé babičky, jsem měla pocit, že antidepresiva nepotřebuju. Babičku jsme odvedly do světla…byl to neuvěřitelný zážitek, mít možnost s ní znovu mluvit. Od té doby jsem bez prášků.
  S Petrou se krásně spolupracuje, je to úžasný člověk, který se snaží pomoci a nepustí vás domu, dokud nejste po průchodech naprosto v pořádku. Navíc je pokaždé nabitá pozitivní energií! 🙂
  Mohu ji všem vřele doporučit! 😉
  Jsem hrozně ráda, že jsem si vybrala právě Vás. Jste skvělý terapeut a úžasný člověk!!
  Moc děkuju Míša

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *