Bolest palce na noze

Mám více problémů, bolí mě záda mezi lopatkami, krční páteř, ekzém na nohách u chodidel, ten mám tak dva roky. Palec na noze mne trápí nejvíce, bolí mi asi tak rok a vůbec nevím proč. Mám práci, kde pořád stojím, zkoušela jsem různé boty i zdravotní, nic mi nepomáhá. Někdy mám pocit, že už to nevydržím.

Dneska mne bolel palec hned od rána. Vstávám, jdu, cítím to, jdu na parkoviště, brní to teď, nejde to protáhnout, cvičím, tady mne bolí i kotník. Odcházím, jedu k vám. Teď to cítím hodně, je to nepříjemný.

Je rok 1226, mám doručit vzkaz, jedeme lesem, jedu s družinou na koni, někdo mne sundal, cítím rameno, přepadli nás, bojuji, jsem zraněná, cítím se strašně slabá, musím utéct, nechci aby mne viděli, mám potřebu to vyřídit, vracím se k lesu, teď jdu takovou polňačkou, bolí mne noha, jsem od krve, někdo na mne skočil ze zadu, bolej mne záda, teď mám tmu, nic nevidím, něco mám přes hlavu, táhnou mne někam, probouzím se, sedím na židli, jsem svázaná, jde na mne lítost, (začínají jí téct slzy) začínám cítit záda, táhnou mě někam dolů, asi do sklepení, vidím ohně, je tu vlhko, tma, je to tu fuj, jsem připoutaná řetězy, visím, bolí to, chtěj po mně něco vědět. Nic jim nepovím, nemám kam utýct, jsem nějak mimo sebe, omráčili mne, teď visím, pod sebou mám oheň, tak těsně, nehoří to, různě mě pálí po těle, bolej mne záda, křičí na mne, ( v tuto chvíli bylo znát na klientce vzdor, kterej je ze situace) , mám se přiznat, nic jim nepovím, nemůžu, mám pocit bezmoci, bodaj mne do zad mezi lopatky, to bolí, zase jsem byla mimo, teď jsem v jiný pozici, ležím, všechno bolí, táhnou mne ven, cítím ty nohy, jsem u kůlu, jsem tam přivázaná, něco tam někdo říká, že jsem odstrašující případ, je to nějakej papaláš, vidím svoji rodinu, je mi to líto, střílí do mne šípy, bolí to. Teď jsem nějaká lehká, ale bolí to dál, tak nevím, vidím nějaký světlo, někdo tu je, jdu s ním, je to lepší, jsem někde v takové mlhovině, jsem unavená, ale je to tu příjemný.

Dále jsme to zpracovávali, až do vymizení všech pocitů a klientka mi po sezení řekla.

Hodilo mi to souvislosti i do současnosti.

Přestali mne bolet úplně záda, moc mi to pomohlo. Palec se mnoho zlepšil, cítím ho jen při sešlápnutí, samovolně ne.