Regresní terapie a karma

Mívám dotazy, jestli se dá pracovat na sobě ohledně své karmy, kterou máme všichni.

Co to karma vlastně je? Dalo by se obrazně říci, že je to takový zápisník našich skutků uložený ve vesmíru. Není to trest, je to lekce, je to šance k pochopení a vývoji, abychom se zlepšovali. Do karmy se zapisují jak špatné, tak dobré skutky. Spousta lidí si myslí, že by se karmy měli bát a chtěli by ji odblokovat a zrušit, aby se jim žilo lépe. Je to, ale pouze nepochopení toho, co se od Vás chce.

Karma se nedá odblokovat, ale dá se s ní pracovat pro naše dobro. Karmu nemůžete odsunout, blokovat, ničit či vypnout. Jak se jednou dozvíte o tomto vesmírném zákoně, málokdy se Vám podaří karmu zcela ignorovat. Je všudypřítomná a připomíná se nám denně. Celý náš současný život, je složen z karmy minulých životů.

Nejčastěji bývá citelně vnímána ve chvílích nějakého trápení, kdy si říkáme, „proč zrovna já“, „co jsem komu udělal, že se ke mne takto chovají“. Tak toto je přesně okamžik, kdy odčiňujeme a máme se učit. Karmický zákon nechodí kolem horké kaše. V mojí praxi se ukazuje, že je to oko za oko, zub za zub. Dá se říci, že jednodušeji se projevit už ani nemůže. Jenom naše mysl se brání tomu poznání a nechce situaci přijmout. Ve skutečnosti, ale srdce nechce nic víc, než pochopení z traumatické události a jít karmickému zákonu vstříc. Když je karma zralá, tak spousta lidí má pocit, že je život těžký a všichni jsou proti němu. Jsou věci, který si člověk má opravdu odžít a pak jsou skutky, který se dají zpracovat u mne na terapii. Jednoduše řečeno, to co si máte odžít si odžijete a nenapadne Vás ani jít ke mne na sezení. Ta traumata, která už nemusíte trpět, Vás přitáhnou ke mne na terapii. Chcete s tím skoncovat, vyléčit, pochopit.

Regresní terapie, která nejen léčí, také umí i praktickou stránkou ukázat náhled fungování karmy. Když si procházíte vlastní události a léčíte svoji duši i tělo, tak nacházíte i spoustu informací a vhledů, které se nemusejí nutně týkat problému, které Vás ke mně přivedly. Když v regresi vidíte lidi, které máte v současným životě, tak začínáte chápat, proč se k Vám tak chovají. Na konci sezení, když vidíte svého anděla a povídáte si spolu, objevujete dávno zapomenuté informace o Vás samotných a cestu ve svém současném životě. Začínáte vnímat karmický zákon úplně jinak a jdete mu vstříc, aby jste netrpěli. Lidem, kteří mají zájem nechávám prostor si povídat s anděly po té, co máme trauma zpracované.

Takže ano, dá se pracovat na své karmě, díky problémům se kterými jste přišli. Jak víte, pokud svoje potíže zpracujete se mnou v terapii, tak to má trvalý účinek na budoucnost a tím myslím, i na Vaše další životy. Nebo-li, kde není příčina, nemůže být ani následek. Kde je pochopení, není potřeba dalších lekcí.