Záněty močového měchýře

Můžete mi prosím pomoci, ohledně močového měchýře? Bez antibiotik se neobejdu.

Regrese:

Je to čtrnáct dní zpět, jsem v práci, mám bolesti, sedím v křesle a kolegyně na mne spustí, že vůbec nemarodí. Mám vztek na srdci a jde do břicha. Bolí mě břicho, přichází kolega a ptá se mě na bolesti. Říkám mu, že mě to bolí a odcházím k doktorovi, Doktor mě posílá na nějaké vyšetření, které nechci podstoupit. Chci antibiotika, ty jediný zaberou. Nechce mi je už dát, nakonec mi je dá, jdu domů a ležím. Je mi smutno a bolesti sílí.

(Existuje starší událost s těmito bolestmi v břiše?) Ano.

1865

Stojím na kraji lesa, někdo se ke mně žene, mlátí mě, kope mě, nemůžu dál. Ležím tam, nabírají mě na vůz, někam mě vezou a mám strach. Jsem v nějaké stodole, je tu tma, je nás tu víc, ležím v blátě, nemůžu dál. Mám hlad. Rozhodnu se utéct, utíkám z té stodoly, jsem celá špinavá, bolí mě břicho, utíkám na louku, jsem na louce v květinách, hrozně unavená. Vidím své tělo, umřela jsem a vidím anděla, jdu s ním někam nahoru a je mi tam dobře, nic mě tam nebolí.

Po regresi: (jak se cítíte?)

Mám chuť se smát, mám radost ze života. Břicho mě nebolí. Děkuji.

Klientky jsem se pak po čase ptala, jak se jí daří. Byla veselá a děkovala. Přišlo ji neuvěřitelný, že to viděla a do teď nemá bolesti. Někdy to opravdu stačí.