Záněty močového měchýře

Můžete mi prosím pomoci, ohledně močového měchýře? Bez antibiotik se neobejdu.

Regrese:

Je to čtrnáct dní zpět, jsem v práci, mám bolesti, sedím v křesle a kolegyně na mne spustí, že vůbec nemarodí, mám vztek na srdci a jde do břicha. Bolí mne břicho, přichází kolega, ptá se mne na bolesti. Říkám mu, že mne bolí, odcházím k doktorovy, ten mne posílá na nějaké vyšetření, já ho nechci podniknout, já chci antibiotika, nechce mi je už dát, nakonec mi je dá, jdu domů a ležím.

(V dalších průchodech)

Bolí mne břicho víc a víc, sedím v práci, kolegyně mne štve, vůbec mne nechápe, přichází kolega, ptá se mne na břicho, říkám že mne bolí a že půjdu k doktorovi. Jdu k doktorovi nechce mi už dát antibiotika, musím na nějaké vyšetření, nechci na něj jít. Dostávám nakonec antibiotika a jdu domů. Ležím a je mi smutno, bolí mne břicho.- Začalo mne bolet i tady na sezení.

(existuje starší událost s těmito bolestmi v břiše?) Ano,

(kdy to bylo?) 1865 n.l.

Stojím na kraji lesa, někdo se ke mně žene, mlátí mne, kope mne, nemůžu dál. Ležím tam, nabírají mne na vůz, vezou mne někam, jsem v nějaký stodole, je tu tma, je nás tu víc, nemůžu dál, nemůžu dál. Utíkám z té stodoly, rozhodnu se utéct, mám hlad, jsem celá špinavá, bolí mne břicho, utíkám na louku, jsem na louce v květinách, vidím anděla, jdu s ním.

(při dalších průchodech se objevili další podrobnosti.)

Mlátí mne, kopou mne do břicha, bolí mne břicho. Začíná mi to být jedno. Berou mne na ten vůz, mám trochu strach, vezou mne do stodoly, ležím v blátě, je nás tam víc, všichni máme hlad. Rozhodnu se utéct, utíkám, jsem na louce, padla jsem únavou, teď jsem nad svým tělem asi jsem umřela. Ano umřela jsem, jde k mne anděl a bere mne nahoru. Cítím se tam dobře, v bezpečí, nic mne tam nebolí.

Mlátí mne, už mne to ani nebolí, asi se to mělo stát, nevadí mi to, odváží mne do stodoly, ležím tam v blátě, nic mi tam nevadí, utíkám na louku, jsem nahoře s andělem.

Po regresi: (jak se cítíte?)

Mám chuť se smát, mám radost ze života. Břicho mne nebolí. Děkuji.

Klientky jsem se pak po čase ptala, jak se jí daří a byla veselá a děkovala. Přišlo ji neuvěřitelný, že to viděla a do teď nemá bolesti. Někdy to opravdu stačí.